Квартирний переїзд

ПОСЛУГИ КВАРТИРНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

Щоб швидко та безпечно провести перевезення майна у нову квартиру чи будинок, скористайтесь послугами професійних вантажників. Квартирний переїзд відбудеться зі збереженням вашого майна, з мінімальними витратами часу та праці з вашого боку. Більше не потрібно просити друзів та сусідів, які не зможуть повноцінно здійснити навантаження/розвантаження – достатньо замовити вантажників у компанії СЛОН. Квартирний переїзд у Харкові та його вартість набагато доступніші, оскільки механізм відпрацьований практично до автоматизму. Наші бригади можуть похвалитися багаторічним досвідом перевезень майна – про це свідчать численні відгуки на сайті.

Квартирний переїзд – етапи роботи

Щоб перевезення всього майна пройшло спокійно, без суєти та стресів, найкраще замовити переїзд квартири у компанії СЛОН. Менеджери допоможуть із попередньою підготовкою, а бригадири оцінять обсяг перевезення під час відвідування квартири. Весь складний для власника період поділяється на етапи:
 1. огляд житла та визначення кількості речей, що перевозяться;
 2. підбір технічних засобів, інструменту, пакування, відповідної машини;
 3. попередня упаковка та розбирання – якщо самі власники не мають часу для цього;
 4. безпосередній винос речей із квартири та навантаження в автотранспорт;
 5. перевезення із дотриманням техніки безпеки. Збереження речей – пріоритетне завдання;
 6. вивантаження та підйом на поверх вручну або за допомогою ліфта;
 7. монтаж меблів та обладнання в новій квартирі, розпакування;
 8. видалення використаної тари.
Останні два пункти зазвичай здійснюються за бажанням клієнта за додаткову плату. З практики можна сказати, що перевага всього спектра послуг дозволить вам зберегти час, уникнути довгих зборів та розкладки майна. Домашній переїзд силами вантажників, навіть у межах одного під'їзду, значно полегшує таке стресове дійство. Замовивши професійних вантажників СЛОН, власник отримує гарантії збереження всього майна, що прописано у договорі. Такого не можна досягти, використовуючи допомогу друзів або випадкових людей, які не несуть відповідальності за ваші речі.

Квартирний переїзд у Харкові та його особливості

Переміщення накопичених речей з одного будинку в інший супроводжується великим клопотом. Потрібно все перебрати та упакувати, викинути зайві речі. Часто в процесі переїзду власники забирають усе, що не змогли продати новим господарям, або купили у орендовану квартиру. До кожного виробу, особливо техніки, потрібно підходити з максимальною обережністю. Замовивши послугу перевезення фахівцями, ви гарантовано збережете своє майно в цілісності. Квартирний переїзд здійснюється відповідно до суворого плану, який дозволить швидко все упаковати, завантажити в машину та привести в робочий стан на новому місці.

Перевезення меблів, у тому числі вбудованих

Предмети інтер'єру та обстановки завжди займають понад 80% від обсягу всіх робіт. Професійні вантажники мають у своєму арсеналі інструмент, як для операцій з меблями, так і для навантаження:
 • демонтаж у старій квартирі – упаковка всіх елементів окремо, складання креслення для збирання, збереження скляних елементів та дзеркал;
 • фіксація рухомих частин – дверцята у шафах та пеналах, ящики у тумбах та комодах;
 • розбирання м'яких меблів та окреме пакування в плівку;
 • застосування картонних коробок для тендітних елементів обстановки, які неможливо розібрати;
 • винесення до машини з використанням вантажного ліфта або вручну;
 • підйом меблів у кінцевій точці;
 • перевезення піаніно чи роялю, акваріума.

Доставка техніки та обладнання

Кожна людина має речі, які полегшують побут – це різноманітні технічні предмети. Як правило, оригінальні упаковки ніхто не зберігає, оскільки вони займають дуже багато місця. Вантажники компанії СЛОН проведуть перевезення обладнання відповідно до правил:
 1. Упаковка телевізорів, комп'ютерів, кондиціонерів у коробки з пінопластом та пухирчастою плівкою;
 2. Перевезення холодильника – стоячи чи боці. При цьому обов'язково виконується попередній відстій пристрою, щоб у ньому не було льоду та води. При транспортуванні на боці холодильник повинен постояти близько доби у вертикальному положенні;
 3. Транспортування духовок, варильних панелей, посудомийних та пральних машин – обов'язково здійснюється попередня упаковка та фіксація рухомих частин;
 4. Упаковка дрібної побутової техніки – від кавоварки до фену.
Квартирні перевезення здійснюються з маркуванням тари, щоб достеменно знати, який предмет усередині. Застосовуються коробки з позначенням «тендітні предмети».

Домашній переїзд – інші речі

Крім найбільших виробів, у кожному будинку є безліч інших речей та предметів. Вантажниками здійснюється пакування посуду, білизни, книг, декоративних компонентів. Залежно від крихкості виробів застосовується відповідна тара. Якщо ви не хочете займатися самостійно всіма справами, наші фахівці допоможуть. У процесі здійснюється стікерування з позначенням типу речей усередині коробки та кімнати, де вони мають бути.

Квартирний переїзд – замовити у Харкові

Окрім безпосереднього переселення власників з одного житла до іншого, компанія СЛОН здійснює перевезення речей та техніки на дачу, до села, до ваших родичів. Нові та використані меблі, техніка, посуд, предмети інтер'єру – все буде доставлено в ідеальному стані. Професіоналізм вантажників компанії СЛОН підтверджений десятками клієнтів, які постійно використовують наші послуги у побутових та ділових питаннях. Усього один дзвінок до менеджера дозволить швидко вирішити проблеми з переїздом, домовитись про ціну, забронювати бригаду на зручний час. В індивідуальних випадках команди вантажників виїжджають у вихідні та святкові дні.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Подивіться просту схему співпраці з нами
1. Ви залишаєте
заявку
2. Ми уточнюємо деталі
і розраховуємо
вартість перевезення
для Вас
3. Транспортуємо вантаж
4. Розвантаження. Прийом
роботи Вами та оплата

Газель 3 метри/1.5 тонни

від 280 грн/година

від 12 грн/км

Зробити замовлення

   до 2 тонн

   min 2 год

   1.8 м / 1.8 м / 3 м

Газель 4 метри/2 тонни

від 300 грн/год

від 12 грн/км

Зробити замовлення

   до 2 тонн

   min 2 год

   2 м / 2 м / 4 м

ЗАПРОСИТИ ФАХІВЦЯ З ОЦІНКИ
Ми цінуємо ваш час та гроші
і наш оцінювач може приїхати на об'єкт та дати точну

оцінку перевезення! Вартість та термін!

Ми знаємо, що для Вас є важливим!

Передзвоніть