Температурні перевезення

ПОСЛУГИ ТЕМПЕРАТУРНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПО УКРАЇНІ

Транспортування продуктів, що має невеликий термін зберігання, – це відповідальний процес, який завжди супроводжується певними складнощами. При неправильному виборі перевізника власник вантажу може зазнати серйозних фінансових втрат. На сайті компанії СЛОН можна дізнатися розцінки на вантажоперевезення рефрижератором.

Особливості доставки вантажів, що швидко псуються

Найголовнішими параметрами при доставці товарів, що швидко псуються, є температурний режим, вологість і герметичність. Автопарк компанії СЛОН включає малотоннажні автомобілі на базі ГАЗель та Volkswagen, великотоннажні Man, Mercedes. З їх допомогою ми можемо перевезти будь-який обсяг вантажу по Харкову та області. Найбільш поширені види продуктів, яким необхідні температурні перевезення, є:
 • свіжі чи заморожені ягоди, овочі, фрукти;
 • м'ясо та продукти, виготовлені з нього;
 • консерви м'ясні, рибні, овочеві; напівфабрикати з м'яса, тіста – наприклад, пельмені, котлети;
 • свіжі гриби в упаковці, консервовані, сушені;
 • свіже молоко та молочні продукти харчування;
 • розсада, саджанці, цибулини квітів;
 • вироби, що зазнали глибокого та шокового заморожування;
 • вода, алкоголь, газовані напої, соки, концентрати;
 • яйця;
 • кондитерські вироби;
 • косметичні засоби;
 • лікарські засоби.
При замовленні перевезень в компанії СЛОН менеджер обов'язково звіряє правила перевезення. Враховуються всі фактори – температурний режим, правила навантаження, відстані між палетами та упаковками. Дані показники беруться як з товарно-транспортної накладної, так і з міжнародних правил перевезення рефрижераторами. У договорі обов'язково прописуються всі деталі, включаючи пункт про відповідальність перевізника, страхування вантажів.

Що потрібно знати під час рефрижераторного транспортування?

Організація, що займається перевезенням продуктів, що швидко псуються, повинна дотриматись ряд умов при перевезенні. Головні вимоги до автотранспорту:
 1. Фургони вантажних автомобілів повинні відповідати необхідному температурному режиму.
 2. Фрукти, овочі, ягоди, гриби повинні зберігатися та перевозитися при температурі, що дорівнює 0 градусів.
 3. Тимчасовий інтервал, при якому може бути виконане перевезення температурних вантажів, не повинен перевищувати 6 годин, для зелені – це термін становить до 3 годин.
 4. Автомобілі, що використовуються під час перевезення косметичних та лікарських засобів, повинні відповідати вимогам, зазначеним виробником.
 5. Перевезення вантажів, які потребують дотримання температурного режиму, здійснюється машинами з регулюванням температури у вантажному відсіку. Це важливий момент, оскільки влітку часто товар потрібно додатково охолоджувати, а взимку навпаки, підвищити температуру всередині холодильника.
Важливо пам'ятати про дотримання правил товарного сусідства. Це означає, що за одну подорож можна брати тільки продукцію однієї категорії. Крім того, варто звернути увагу на укладання товару. Водії та експедитори компанії СЛОН завжди дотримуються цих правил, щоб уникнути псування продуктів під час транспортування. За потреби, у нас можна замовити транспорт із роздільними осередками, в яких розміщуються окремі групи товарів.

Що потрібно від замовника?

Підприємства, які займаються відправкою вантажів, також мають дотримуватися ряд правил. Основними є:
 • рефрижераторні перевезення м'ясо-молочних продуктів, яєць повинні супроводжуватись сертифікатом санітарної та ветеринарної перевірки;
 • при відправленні товарів з карантинних територій, відправники надають спеціальні документи та оформлюють дозволи на вивезення продукції, що швидко псується;
 • власник вантажу передає компанії, що здійснює рефрижераторні перевезення, накладні із зазначенням температурних меж, максимально допустимого часу шляху;
 • тара для продукції може бути будь-яка, відповідно до вимог сан-нагляду – коробки, пластик, термопакети, ящики, палети;
 • транспортування охолоджених свіжих продуктів в упаковці, м'яса та риби на льоду повинно укладатися таким чином, щоб між тарою був повітряний зазор, а до стелі залишалося не менше 30 сантиметрів вільного місця.

Чим перевозять продукти, що швидко псуються, ліки?

Як правило, рефрижераторні перевезення здійснюються з найменшою кількістю зупинок та мінімальними витратами часу. Молоко, рибу та м'ясо зазвичай перевозять на невеликі відстані; Фрукти, овочі, напівфабрикати можуть витримувати більш довгий шлях. Однак це можливо лише за умови дотримання безпечних умов. Рефрижераторні перевезення здійснюються ізотермічними автомобілями. Вони бувають двох видів:
 1. стандартні холодильники – підходять для доставки м'ясних та молочних продуктів, грибів, ягід, овочів, фруктів та медикаментів;
 2. спеціально оснащені – призначаються для транспортування риби, вина та його компонентів.
Незалежно від типу стінки фургона мають багатошарову конструкцію, яка навіть за відсутності охолоджувача можуть зберігати внутрішню температуру. Як правило, такими машинами користуються під час перевезення на малі відстані. При транспортуванні заморожених продуктів наявність холодильної установки на транспорті є обов'язковою.

Довірте свій вантаж професіоналам

Замовити машину з рефрижератором можна на сайті компанії СЛОН. У нас ви гарантовано отримаєте найкращий сервіс у Харкові. За 15 років роботи нашими фахівцями не було допущено жодної помилки під час транспортування вантажів. Менеджер швидко підготує договір, а експедитор під час виїзду на склад оцінить обсяг роботи, підбере автомобіль. Вигідні умови співпраці, програма лояльності для постійних клієнтів, низька вартість послуг – додаткові переваги співпраці з нами.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Подивіться просту схему співпраці з нами
1. Ви залишаєте
заявку
2. Ми уточнюємо деталі
і розраховуємо
вартість перевезення
для Вас
3. Транспортуємо вантаж
4. Розвантаження. Прийом
роботи Вами та оплата

ЗАПРОСИТИ ФАХІВЦЯ З ОЦІНКИ
Ми цінуємо ваш час та гроші
і наш оцінювач може приїхати на об'єкт та дати точну

оцінку перевезення! Вартість та термін!

Ми знаємо, що для Вас є важливим!

Передзвоніть