Послуги вантажників

Послуги вантажників у Харкові – доступно з гарантією якості

У житті відбувається безліч ситуацій, коли потрібні професійні послуги вантажників у Харкові. Це переїзд в іншу квартиру, ремонт, доставка будматеріалів, вивезення старих меблів на дачу. Багато, за старою традицією, користуються власними силами та допомогою друзів. Але такий спосіб має дві істотні недоліки. Ви шкодите своєму здоров'ю, можете зашкодити речам і гаяти час. Саме спеціалізовані вантажники із підготовленим автотранспортом стануть вирішенням проблеми. Під час роботи береться до уваги безліч нюансів, яких ви можете не знати – наприклад, черговість навантаження коробок, ящиків, меблів, фіксація їх усередині автомобіля. Фахівці спочатку оцінюють тип вантажів або вантажів, а потім підбирають відповідне обладнання, щоб транспортування проходило за європейськими стандартами.

Перевезення вантажів із вантажниками – довіряйте професіоналам

Давно минули часи, коли доставка меблів чи матеріалів здійснювалася випадковими людьми з використанням підручних засобів. Наразі вантажоперевезення з вантажниками у Харкові – це комплексний процес. Професіонали застосовують спецінструмент, стрічки, витяги, гофрокартон, плівку з пінопластом, такелаж. Кожен вантажник проходить підготовку як фізичну, так і з техніки безпеки. Професійні команди мають свій транспорт, розрахований на той чи інший вантаж. У Харкові з нашими підготовленими бригадами ви легко вирішите навіть найскладніші завдання:
 • вивіз будівельного сміття – можливе надання мішків та тари;
 • підйом будівельних матеріалів – у тому числі, сипких, листових, великогабаритних;
 • операції з меблями будь-якого типу з попередньою упаковкою в плівку або гофрокартон.
 • Включаючи корпусні моделі, дивани, вбудовані кухні;
 • винесення, занесення посилок з офісів кур'єрських та поштових сервісів;
 • підйом чи спуск роялю;
 • доставка рослин, дерев;
 • перевезення техніки, як домашньої, так і професійної з/в ресторан;
 • перенесення вантажів у коробках, ящиках у межах житлового комплексу, офісу, підприємства;
 • навантаження та вивантаження нестандартних, великогабаритних, крихких виробів із закріпленням на транспортному засобі.
Замовити вантажників у Харкові ви можете безпосередньо на сайті або за наданими телефонами. Користуючись послугами спеціалістів, ви не тільки убезпечите себе, зможете витратити час на сім'ю чи бізнес, а й отримаєте гарантовано якісне обслуговування. Приваблива вартість послуг стане додатковою перевагою для співпраці.

Замовити вантажників для переїзду в Харкові

Найпопулярніший напрямок діяльності нашої компанії – це допомога у перевезенні речей у нове місце проживання. Цей, начебто, простий процес відрізняється чітким поділом процесів. Зверніться до професійних вантажників і вам доведеться тільки зібрати сім'ю з домашніми улюбленцями та їхати на нову квартиру – все інше зробить СЛОН. Робота вантажників ділиться на етапи (які можна застосовувати і в інших напрямках нашої діяльності):
 1. оцінка майстрами обсягу речей, які потребують обробки, підбір автомобіля;
 2. упаковка всього – одягу, посуду, техніки;
 3. розбирання меблів (якщо це можливо), фіксування рухомих частин, наприклад ящиків комода;
 4. винесення до машини та навантаження - зі збереженням цілісності, раціональне розміщення у вантажівці або намиста, щоб нічого не впало;
 5. підйом коробок, меблів, валіз у місці призначення;
 6. збирання меблів, розпакування, видалення фіксаторів, винос тари.
По суті ви отримуєте своє майно в тому ж вигляді, в якому воно було в попередньому місці проживання. Окремо варто виділити переїзд на дачу у межах Харківської області. Особливо якщо потрібно везти ще й дітей. Замовивши вантажників та транспорт, ви швидко зможете переправити все необхідне, включаючи мішки з іграшками, на літо до приватного будинку.

Негабаритні, технічні тяжіння, обладнання спеціального призначення

Доставка з однієї точки до іншої – найпростіший етап транспортування того чи іншого вантажу. Найважливішими складовими залишаються правильне навантаження/вивантаження, закріплення на транспорті, збереження цілісності конструкції. Поряд із звичайним перевезенням меблів та речей, компаній СЛОН спеціалізується на обробці негабаритних вантажів, не стандартних. До таких можна віднести всім відомий рояль – цей музичний інструмент давно став казкою. Також зазначимо верстати, технологічне обладнання, медичні агрегати. Частина з них досить тендітні і коштують величезних грошей - основне завдання - доставити в кінцеву точку в цілості та безпеці. Перевезення вантажів з вантажниками у Харкові та області дозволить вам заощадити час, зберегти обладнання, не втратити гарантію. До речі, останній пункт має вирішальне значення. У технічному паспорті на обладнання завжди є правила перевезення, демонтажу та монтажу – лише дотримуючись їх та маючи відповідний документ від перевізника, можна зберегти гарантію від виробника. Це, до речі, стосується й великої побутової техніки. Вантажники фірми СЛОН повністю виконують вимоги гарантійних та технічних паспортів. Так що на новому місці все ваше обладнання матиме всі переваги, що і на старому. Фахівці також здійснюють доставку великогабаритних вантажів на склади, тимчасові сховища, логістичні центри до аеропорту та товарного вокзалу. При цьому дотримуються правил упаковки для кожного виду транспортування.

Як швидко замовити вантажників у Харкові?

Перевіреним майстрам завжди довіряють більше ніж випадковим людям. Результати нашої діяльності добре ілюструють відгуки постійних клієнтів на сайті. Достатньо лише одного телефонного дзвінка, щоб оформити замовлення, а далі менеджери проведуть по всіх етапах співпраці. Звернувшись до нашої компанії, ви гарантовано отримуєте високу якість проведеної роботи, збереження свого майна, доступну ціну.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Подивіться просту схему співпраці з нами
1. Ви залишаєте
заявку
2. Ми уточнюємо деталі
і розраховуємо
вартість перевезення
для Вас
3. Транспортуємо вантаж
4. Розвантаження. Прийом
роботи Вами та оплата

ЗАПРОШИТИ ФАХІВЦЯ З ОЦІНКИ
Ми цінуємо ваш час та гроші
і наш оцінювач може приїхати на об'єкт та дати точну

оцінку перевезення! Вартість та термін!

Ми знаємо, що для Вас є важливим!

Передзвоніть