Офісний переїзд

ПОСЛУГИ ОФІСНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

Перевезення офісу в Харкові силами професійних вантажників

Переїзд бізнес-об'єкта з одного приміщення до іншого – це не тільки ознака розвитку чи розширення, а й величезний клопіт. Перевезення офісу займає мало часу, потребує менших зусиль, збереже працездатність компанії, якщо звернутися до професійних вантажників фірми СЛОН. Враховуючи всі особливості переїзду, фахівці зможуть організувати його швидко та якісно, у вихідні чи вночі, наприклад.

Офісний переїзд Харків – швидко та надійно, без відриву від роботи

Як правило, при переміщенні бізнес-об'єкта з одного приміщення до іншого відбувається зупинка всіх процесів та діяльності. Деякі керівники використовують своїх співробітників для перенесення меблів, завантаження та розвантаження. Але цей спосіб не дуже хороший, тому що офісний переїзд компанії може затягтися на багато днів, і навіть кілька тижнів. Крім того, економіст чи бухгалтер не знає всіх тонкощів перевезення техніки, обладнання, шаф. Тому набагато вигідніше замовити офісний переїзд у перевіреної компанії. Сам процес вимагає всебічного підходу, щоб максимально швидко здійснити переміщення обладнання, заощадити ваш час та гроші:
  1. оцінка обсягу роботи – кількість перевезених меблів, техніки, обладнання, якого розміру автомобіль надати, скільки ходок зробити;
  2. вивчення характеристик офісної будівлі, як у точці виїзду, так і в новій будівлі – наявність вантажного ліфта, розміри сходової клітки, доступ до рамки вантажу;
  3. терміни виконання – все залежить від кількості майна, яке вимагає перевезення. У виняткових випадках можлива робота вантажників уночі або у вихідні, щоб не переривати діяльність офісу;
  4. вимоги щодо розбирання меблів – зазвичай шафи, столи та комоди проходять у дверний отвір, але є випадки, коли великі блоки доводиться демонтувати та збирати заново на новому місці;
  5. додаткове пакування техніки, обладнання, меблів, документації;
  6. демонтаж та перевезення великих виробів, спеціалізованого обладнання, кавових автоматів, кліматичних систем, плотерів та іншого.
Насправді переїзд офісу – це величезний стрес, тому що потрібно перебрати купу речей, документів. Щоб нічого не забути чи не втратити краще зателефонувати до спеціалізованої транспортної компанії. Вантажники запакують усі, навіть якщо необхідно буде демонтувати ковролін, та перевезуть на нове місце розташування офісу.

Перевезення офісу в Харкові та області

Вантажники здійснюють весь комплекс робіт із переїзду з повним збереженням майна. При цьому використовуються всі можливі технічні засоби, що полегшують роботу. Давно минули часи, коли потрібна була лише груба сила – зараз у всьому допомагає техніка. Меблі, техніка, комплектуючі, документи пакуються, переносяться та встановлюються на новому місці у тому вигляді, в якому були спочатку. За бажанням клієнта вигляд кожного кабінету в новому офісі буде виконано з фотографічною точністю.

Перевезення офісних меблів

Столи, шафи, вайт-борди, стільці та інше обладнання займає левову частку простору, а також потребує великого обсягу роботи під час переїзду. Малі об'єкти, як тумбочки, комоди, приставні столики зазвичай перевозяться в зборі. Стелажі, пенали та інші місця для зберігання документації краще розбирати та пакувати. Так вони займають мало місця у транспорті та легко переносяться. Вантажники компанії СЛОН здійснять демонтаж та подальше складання відповідно до технічних документів та правил. Шафи-купе, невеликі кухні, набори меблів – все це буде розібрано спецінструментом, загорнуто в плівку та гофрокартон. Потім усе буде зібрано на новому місці.

Перевезення офісної техніки

Комп'ютери, сканери, принтери та інше обладнання, аж до кавоварки, також потребують ретельного пакування та безпечного транспортування. Більшість офісів не зберігає оригінальну упаковку від обладнання – тому наші вантажники нададуть коробки, пухирчасту плівку, пінопласт у шматках чи гранулах. При упаковці всі набори комплектуються у спільні блоки, разом із проводами та програмними дисками. Таким чином, на новому місці не виникне проблем із підключенням. Окремо варто відзначити перевезення серверних кімнат, де багато обладнання, а стелажі металеві. Усі процеси здійснюються відповідно до норм. За бажанням клієнта сисадмін може спостерігати за всіма процесами демонтажу, пакування, установки.

Перевезення документації та інших предметів

У всіх офісах є великий обсяг папок, періодики, архіви. Вантажники компанії СЛОН їх дбайливо запакують по блоках, підпишуть, перевезуть з максимальною безпекою. Також у багатьох кабінетах, конференц-залах, загальних кімнатах є безліч дрібниць, які стали звичними для співробітників. Це посуд, рослини у горщиках, акваріуми, декоративні елементи, картини, дипломи, нагороди. Будь-яка проблема з перевезення офісу вирішується швидко та якісно професійними вантажниками.

Як замовити переїзд офісу?

На сайті компанії СЛОН представлені контактні дані, за якими Ви можете зв'язатися з менеджером. Для попереднього замовлення досить просто описати обсяг роботи, з наступним виїздом фахівця. Як правило, переїзд офісу планують на час невеликого затишшя у роботі – це можуть бути літні місяці, коли більшість працівників у відпустці, великий період вихідних взимку чи восени. Якщо ви хочете заздалегідь замовити послуги вантажників, то просто оформляєте договір із зазначенням дати початку перевезення та строки виконання. У критичних випадках, коли потрібно переїхати терміново протягом кількох днів, наші вантажники можуть здійснити переїзд офісу в нічний час та вихідні. Використання підготовлених майстрів дозволить заощадити час, не порушувати виробничий процес, заощадити гроші. Конкурентна вартість, широкий асортимент послуг вантажників, гнучкі умови співпраці – переваги компанії СЛОН у Харкові.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Подивіться просту схему співпраці з нами
1. Ви залишаєте
заявку
2. Ми уточнюємо деталі
і розраховуємо
вартість перевезення
для Вас
3. Транспортуємо вантаж
4. Розвантаження. Прийом
роботи Вами та оплата

Volkswagen 4.2 метри/2.7 тонн

від 380 грн/год

від 14.00 грн/км

Зробити замовлення

   до 3 тонн

   min 2 год

   2.25 м / 2.05 м / 4.2 м

MAN 6 метрів/5 тонн

від 420 грн/год

від 17.00 грн/км

Зробити замовлення

   до 5 тонн

   min 3 год

   2.4 м / 2.48 м / 6 м

Mersedes Benz 7.2 метри/5 тонн

від 450 грн/год

від 17.00 грн/км

Зробити замовлення

   до 5 тонн

   min 3 год

   2.45 м / 2.39 м / 7.2 м

ЗАПРОСИТИ ФАХІВЦЯ З ОЦІНКИ
Ми цінуємо ваш час та гроші
і наш оцінювач може приїхати на об'єкт та дати точну

оцінку перевезення! Вартість та терміни!

Ми знаємо, що для Вас є важливим!

Передзвоніть