Упаковка вантажів

Упаковка вантажів для переїзду

Займаючись вантажоперевезеннями в Харкові та інших великих містах України, компанія СЛОН, зокрема, організовує офісні переїзди. Ми пропонуємо транспортувати майно, техніку та інші предмети індивідуальним замовникам. Також успішно співпрацюємо із великими корпораціями. Упаковка вантажу в процесі перевезення вантажів займає не останнє місце.

Варіанти пакування крихких вантажів

Упаковка для крихких виробів у компанії СЛОН передбачає жорстку каркасну основу. Основне завдання такого пакування – запобігти пошкодженню меблів та інших предметів під час перевезення, захистити речі від забруднень. Надійною та міцною упаковкою вважаються такі види:
  1. Борт з палетною частиною. Упаковка, виготовлена ​​з дерева, яку розміщують в машині. У висоту упаковка може становити 0,2-2 м, в довжину до 1,3 м. Ширина 0,7 м. Це хороший вибір для перевезення електротоварів, оптики, медичної продукції, оргтехніки. Якщо контейнер габаритний, вага складає 1 т. Розмістити упаковку та речі в ній можна лише у відповідній машині.
  2. Жорстку упаковку з каркасом, зробленим із дерева, варто замовити, якщо здійснюється перевезення посуду, скла, виробів із кераміки, велотехніки. Каркас зроблений із дощок та цвяхів.
  3. Жорсткий короб. Упаковка вантажу із пиломатеріалів. Також при створенні конструкції використовують ДВП, компоненти кріплення, підкладку з дерева. Підходить для перевезення світильників та електротоварів, оргтехніки.

Альтернативне пакування вантажів

Упаковка для транспортування вантажів, що не відрізняються крихкістю, буває таких видів.
  1. Мішок, захищений пломбою з товстого пластику. Зберігає речі цілими, перешкоджають втраті товарів, особливо якщо йдеться про штучний вантаж. Упаковка у вигляді мішка у Харкові підійде, якщо в машину потрібно скласти одяг та текстильні вироби, корми для тварин, папери.
  2. Повітряно-бульбашкова плівка. Продається за мінімальною ціною, тому має попит при переїзді в інший офіс. В упаковці можна розмістити побутову техніку, оргтехніку, канцтовари, тютюнові вироби.
  3. Коробка з картону. Упаковка запобігатиме деформації посуду, іграшок, будь-яких товарів виробничої групи.
У компанію СЛОН ви можете звернутися, якщо потрібне термінове транспортне упакування. Нам можна довірити упаковку меблів та інших великогабаритних речей. Переїзд із вантажниками реально організувати у будь-який зручний час для клієнта. Замовлення приймаються у Дніпрі, Харкові та Києві.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Подивіться просту схему співпраці з нами
1. Ви залишаєте
заявку
2. Ми уточнюємо деталі
і розраховуємо
вартість перевезення
для Вас
3. Транспортуємо вантаж
4. Розвантаження. Прийом
роботи Вами та оплата

ЗАПРОСИТИ ФАХІВЦЯ З ОЦІНКИ
Ми цінуємо ваш час та гроші
і наш оцінювач може приїхати на об'єкт та дати точну

оцінку перевезення! Вартість та термін!

Ми знаємо, що для Вас є важливим!

Передзвоніть